Yetişkinler Chatroulette

Yetişkinler Chatroulette

Chatroulette sitesinin fikir babası Andrey Ternovskiy, bir 17 yaşındaki bir lise öğrencisidir. Chat Roulette sizlere evinizden, iş yerinizden veya okuldan bağlantı kurmanızı sağlamaktadır.
Ancak sonradan kullanıcı sayısı artmasıyla koşullarda değişmiş oldu. Sınırlamalar biraz daha siteyi kullanışlı hale getirmek adına genişletildi.
Böylece nerede canınız sıkılırsa hemen sisteme bağlantı yapabileceksiniz. Chat Roulette tamamen ücretsiz ve kayıtsızdır.
sоhbete başlaуabilirsiniz. İѕtediğiniz her arama motorunu kullаnаbilirsiniz. Omegla Video Chat sadece bilgisayardan değil, cep telefоnunuzdan da rаhаtlıklа kullanabilirsiniz.
Sizin istediğiniz her an her yerde sohbetinizin tadını çıkartmanız için her şey düşünüldü.
Hızlı bağlantılar, video ekranını büyütebilme ve kullanım kolaylığı, bu sitenin herhangi bir zamanda 20,000 üzerinde kullanıcının çevrimiçi olmasının bazı sebepleridir. Sayısız odadan birini deneyin, web kameranızla bağlanın ve aynı yerde bulunan birçok kullanıcı ile metin ya da video sohbet gerçekleştirin.
Tamamen ücretsiz olarak tasarlanmış olan Chat Roulette Omegle benzeri sitelerde en kullanışlı sitelerden bazılarıdır.
Aynı zamanda, tamamen gey erkeklerden oluşan bir sohbet sitesi arıyorsanız, Chatrandom gey kısmına göz atın, çünkü orası erkeklerin karşılıklı kameraları ile eğlendiği popüler bir yerdir.
Ternovskiy , savaştaki mağdur olan esirlerin Rus rulet oynamak zorunda kaldığı Vietnam Savaşı’nda 1978 yılına ait olan Deer Hunter adlı filmi ardından “Chatroulette” ismini vermiştir.
Chatroulette,kameralı bir sohbet sayfasıdır.Burada kamera yardımıyla karşınızdaki insanları görebilirsiniz.Cinsel yönden tahrik edici ya da rahatsız edici hareketler,chatroulette’de ban sebebidir.Banlandığınız zaman belli bir süre sisteme giremezsiniz
Site kullanmak isteyenler rastgele seçilecek şekilde tasarlanmıştır. Site kullanılmaya başlandığı anda kullanıcıların yuzde 89 kısmı erkek kalan yüzde 11 lik kısım ise bayanlardan oluşmakta idi. Ancak şimdi nerdeyse bu oran yarı yarıya çıkmıştır.
Aynı şekilde bir kameranız varsa onlar da sizi görebilirler ve bu şekilde sohbet edebilirsiniz.chatroulette,sohbetin seviyesine büyük önem vermektedir.
Site ilk kullanılmaya başlandığı sıralarda koşul olarak 16 yaşını dolduranlar ve pornografik içerikler yayınlamayacaklarını kabul etmeleri ile başlanmıştı.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
115 okuma
2 Eylül, 2017
admin
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?