Tutuklum Sohbet yetiskin
SPONSOR yetiskin


Penis Büyütme Hapları


Nasıl penis boyutunu artırmak için? Penis büyütme yöntemleri bizim inceleme birkaç kategorisi vardır. Penis büyütme ilk kategori “Penis aygıtları” bilinen. O çekmek veya kullanarak çeşitli kayışlar, penis ağırlıkları, yüzükler, vakum pompaları, cihazlar, Extender, vb uzatmak için bir girişim penis germe manipülasyon olduğunu. Gerçek şu ki tüm bu aygıtların ciddi doku penis zarar verebilir. Ayrıca, zarar ve penis skarlasma tüm bu araçlar çalışır yoludur. Bu penis büyütme yöntemleri tarafından oluşan herhangi bir değişiklik öngörülemeyen veya bile potansiyel disfiguring olmasına şaşmamalı. Unutmayın erkekler yaş hasarlı doku şekli ve normal görünüyor yeteneğini kaybeder. Bu penis ağırlıkları ve pompalar yıllardır bilinir, ama onları desteklemek için hiçbir klinik çalışma vardır. Değil en iyi penis büyütme yöntemi her neyse.

Penis cerrahisi. Penis cerrahisi 8.000 $ ile 15.000 $ arasında maliyeti ve penis ve dokuları destekleyen penis içine kesme içerir. Klinik çalışmalar tüm penis cerrahi hastaların % 69 bu penis büyütme sonuçlarla hayal kırıklığı, ve en az % 75 onların penis böyle ameliyattan sonra görünümünü memnun olduğunu göstermek. Buna ek olarak, yan etkileri ameliyat-ebilmek var olmak engelleme – kalıcı şekil bozukluğu ve girişim fonksiyonu ile penis cerrahisi iki hemen yan etkileri vardır ve invaziv bir yordam fizyolojik ve psikolojik travma bekleyebilirsiniz.

Penis büyütme hapları. Biz sadece penis büyütmek, mens cinsel sağlığını geliştirmek ve ereksiyon sertliği artırmak için çalışan doğal penis büyütme hapları hakkında konuşacağım. Penis büyütme hapları güvenli, özel seçim özel otlar için özel özellikleri ünlü ve güçlü bir şekilde etkili bir arada karışık birlikte vardır. Doğal penis büyütme hapları yan etkileri olmadan çalışır. Ancak, sonuçlar farklı insanlar için farklı olabilir. Bu yüzden para iade garantisi ve klinik çalışmaları tarafından desteklenen doğal penis büyütme hapları seçmeliyim öneririz. Lütfen tüm o penis büyütme ilaçları uzak dur.

Penis ortalamasından daha büyük (6.5″ veya daha fazla) ise,”ortalama”diğer çocuklar tarafından erişilemeyen vajina sinir uçlarının ulaşabilirsiniz ve eşinizin en hassas alanlarda teşvik edebilirsiniz. Penis ortalamasından daha büyük ise, sadece artan özgüven yararına olacak ama büyük sevişme sırasında gerçekleştirme becerinizi büyük ölçüde artırılacak. Sen-ecek var olmak büyük penis ile güçlü-e doğru dokunma ve “G”-kadınını karısı gibi sevinçten gönderir spot teşvik birden fazla orgazm birbiri ardına muhtemelen seks hayatında ilk kez karşılaşır ve ona bu zevki vermeyi adam olacak.

Penis büyüklüğü
Çok sayıda araştırma yapılmıştır ve ortalama penis büyüklüğü 6 inç 6,5 inç olduğu bilinmektedir. Soru, inanmak hangi penis boyutu araştırmadır.

Çalışmalar ABD erkek % 93’den fazla ve diğer ülkelerde erkeklerde fazla % 89 seks hayatları son derece önemli parçasıdır inandığını gösteriyor. Bir sürü düşünce ve eylemleri karşı cinsel yaşam adanmış. İyi aşıklar eşleri tarafından dikkate alınması gereken tüm dünyada tüm erkekler ister. Ve çoğu erkek penis büyütmeve penis büyüklüğü hakkında düşünmeye başladım.
Kategori
: Saglik
Yazar
: admin
Etiketler
:


Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

SPONSOR yetiskin