Nicolas Georges Trad Kimdir

Nicolas Georges Trad Kimdir

Nicolas Georges Trad Kimdir

Nicolas Georges Trad HAYATI

TRAD, küresel anlamda halkla ilişkiler ve kamu yönetimi uygulamalarındaki geniş deneyimi ışığında düzenli olarak kurumlar ve hükümetler için en iyi kamu yönetimi ve itibar yönetiminin nasıl yapılacağı konularında yazılar yazmakta ve konuşmalar gerçekleştirmektedir.

Kendisinin görüşleri dünya çapında yerel televizyon kanalları ve radyolarda yayınlandığı gibi, CNN, Wall Street Journal, Forbes, Bloomberg gibi uluslararası mecralarda da yer almaktadır.

Yüksek lisans derecesini Copenhagen Business School, Kültürlerarası Yönetimi bölümünden ve MBA derecesini de Buenos Aires’teki UADE’den alan TRAD, İngilizce, Fransızca, İspanyolca, Danimarka ve Almanca dillerini konuşmaktadır.

Nicolas Georges Trad, İtibar Enstitüsü’nün küresel faaliyetlerinden ve kurumun tüm dünyadaki ofis ve ağlarından sorumludur.

Nicolas Georges TRAD İtibar Enstitüsü’ndeki kariyeri boyunca çok uluslu şirketlere, şehirlere ve ülkelere itibar yönetimi, küresel ilişkiler, ülke ve şehir itibarı, kurumsal marka, kurumsal sosyal sorumluluk, sürdürülebilirlik ve insan kaynakları gibi alanlarda danışmanlık yapmıştır.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
38 okuma
15 Ocak, 2018
admin
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


ETİKETLER :

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?