Natalie Burn Kimdir

Natalie Burn Kimdir

Natalie Burn Kimdir

Natalie Burn Biyografisi

Londra’da Ananas Stüdyolarında, Los Angeles’de Milenyum Studios ve Edge Studile çalıştı. Paris ve Roma‘da yaşadı. Amerikan İngilizcesi, Rusça ve Fransızca konuşabilmektedir.
Natalie Burn, birçok klasik ve modern bale gösterisinde, Bolşoy Tiyatrosu, La Scala, Londra’daki Kraliyet Ulusal Tiyatrosu ve diğer efsanevi mekanlarda dans etti. Aynı zamanda New York ve Batı Hollywood, Kaliforniya’da Ünlü Aktörler Stüdyosu üyesidir.
ABD e İngiltere’de birçok prestijli akademilerinde oyunculuk eğitimi gördü.
Amerika Birleşik Devletlerinde Los Angeles’de ikamet etmektedir.
Natalie Burn’nun Los Angeles’ta ‘7 Heaven Productions LLC’ adlı bir şirketi var. Oyunculuğun yanı sıra yapımcılık işi ile de uğraşıyor.
2014 yılında “Cehennem Melekleri 3” filminde Sylvester Stallone, Jason Statham, Antonio Banderas, Jet Li, Wesley Snipes, Dolph Lundgren, Kelsey Grammer, Terry Crews, Randy Couture, Kellan Lutz, Mel Gibson, Harrison Ford ve Arnold Schwarzenegger ile birlikte oynarken Mel Gibson‘ın eşi karakterini canlandırdı.
2016 yılında “Suikast – Mechanic: Resurrection” filminde Jason Statham başrolde oynarken Natalie Burn diğer rolleri Jessica Alba, Tommy Lee Jones, Michelle Yeoh, Sam Hazeldine, Rhatha Phongam ile paylaştı.
2016 yılında “Criminal” adlı filmde Kevin Costner, Gary Oldman, Tommy Lee Jones, Alice Eve, Gal Gadot, Michael Pitt, Jordi Mollà, Ryan Reynolds ile beraber rol aldı.
2016 yılında “Kanlı Girdap / The Ghosts of Garip” filmin başrollerinde Selma Ergeç, Selim Bayraktar, Gianni Capaldi, Natalie Burn, Guillermo Ivan ve Larry W. Carrell yer alırken filmin yönetmenliği Patricio Valladares yapmıştır.
20 Mayıs 1982 tarihinde Ukrayna‘nın başşehri Kiev‘de doğmuştur. Alexander Guslistyy adında bir erkek kardeşi vardır. Sonra ailesi Moskova’ya taşındı. Asıl adı Natalia Guslistaya‘dır. 4 yaşında annesi onu jimnastik ile tanıştırdı. 6 yaşındayken Ukrayna Dans Akademisi’ne kabul edildi; burada akademik konularda öğrenmenin yanı sıra klasik bale, folklör ve tap dance eğitimi aldı. 8 yaşından itibaren Natalie gençlik dans grubunda kapsamlı bir performans gösterdi. Daha sonra Moskova Devlet Akademisi’nde çalışmalarını sürdürdü. Yönetmen Gailene Stock tarafından Londra‘ya davet edildi. Londra’da Kraliyet Bale Okulu’nda okudu ve Londra’da Bale Rambert Okulu ve Çağdaş Dans gurubu ile çalıştı.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
127 okuma
26 Ağustos, 2017
admin
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


ETİKETLER :

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?